SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Wyjazd na dzień otwarty Kolegium Europejskiego w Natolinie

Zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanym przez RODM Lublin wyjeździe na dzień otwarty Kolegium Europejskiego w Natolinie, który odbędzie się 13 maja 2023r.

Planowany harmonogram wyjazdu w dniu 13.05.2023r:

10:00 – wyjazd do Natolina. Zbiórka na Placu Zamkowym w Lublinie

12:00 – przyjazd na teren kampusu.

Pobyt w Kolegium zaplanowany jest na dwie godziny. W ramach dnia otwartego odbędzie się:

– prezentacja oferty akademickiej, programów stypendialnych i procedury rekrutacyjnej;

– zwiedzanie z przewodnikiem kampusu, Biblioteki Natolińskiej i Pałacu Natolińskiego

– specjalny wykład jednego z zaproszonych profesorów,

– spotkanie poświęcone ścieżkom kariery w instytucjach europejskich

– spotkania z obecnymi studentami i absolwentami.

14:00 – wyjazd do Lublina

16:00 – powrót na Plac Zamkowy w Lublinie

 

Wyjazd na Dni Otwarte w Kolegium Europejskim jest płatny i wynosi 50 zł – na kwotę składa się zorganizowany transport w obie strony. Aby wziąć udział w wyjeździe należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego skontaktujemy się z Państwem drogą mailową w celu przekazania dalszych informacji dotyczących płatności.

Limit miejsc – 15 osób

Decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń!

UWAGA

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie gwarantuje rezerwacji miejsca. Rezerwacja miejsca następuje dopiero po zaksięgowaniu płatności.

 

Kolegium Europejskie to najstarsza i najbardziej prestiżowa uczelnia w Europie oferująca podyplomowe studia europejskie. Celem studiów w warszawskim Natolinie jest przekazanie praktycznego doświadczenia oraz wszechstronnej wiedzy o Europie. Studia kończą się otrzymaniem dyplomu advanced Master of Arts in European Interdisciplinary Studies.

Natolin szczyci się międzynarodową kadrą, liczącą około stu pracowników naukowych oraz ekspertów z Europy i spoza niej. Wysoki poziom wykładów oraz liczne spotkania ze światowymi liderami i przedstawicielami środowisk opiniotwórczych dają naszym studentom możliwość brania udziału w inspirujących spotkaniach i dyskusjach przez cały rok akademicki.

Każdego roku Natolin gości około 130 studentów z ponad 30 krajów. Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie każdemu z nich indywidualnego rozwoju. Aby to osiągnąć, Natolin łączy dogłębną wiedzę akademicką z jednoczesną nauką języków obcych, programem rozwoju kompetencji i umiejętności zawodowych oraz z zajęciami ponadprogramowymi. Przyczynia się to jednoznacznie do skutecznego wkroczenia absolwentów na konkurencyjny rynek pracy.

Więcej informacji o Kolegium Europejskim: https://www.coleuropenatolin.eu/pl/

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: rodm@rodm-lublin.pl

Organizatorzy:
Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie

Instytut im. gen. Władysława Andersa